ورزشی

چهره ۱۶ تیم برتر مشخص شد/ پایان روز دوم با پیروزی تیم‌های ایران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، امروز سه شنبه 26 آبان 1401 بندرعباس در دومین روز از مسابقات تور والیبال ساحلی آزاد آسیا 16 تیم به مرحله یک هشتم این مسابقات راه یافتند.

روز دوم با برتری تیم های ایرانی به پایان رسید و در آخرین مرحله گروهی نتایج زیر به دست آمد:

سرزمین اصلی

قزاقستان 1: دیمیتری یاکولف و سرگئی بوگاتو 2 – هنگ کنگ 1: پوی لام وانگ و کیفانگ لام صفر (21:10، 21:12)

ایران سوم: سینا شوکتی و عباس پورعسگری دوم – قزاقستان دوم: نردوس آلداش و کریل گورین 21 (21:18، 21:17)

ایران چهار: ضرغام منصوری و حبیب ناصری نیل – چین سه: ژائو شین لی و جونجی لیو دو (13:21، 11:21)

چین دو: یان وی وانگ و چائو وی جو صفر – قطر یک: عصام احمد محمود و سیف الدین المجید 2 (14:21، 19:21)

قزاقستان 1: دیمیتری یاکولف و سرگئی بوگاتو صفر – چین 1: مانند جیانگها و جیا شین وو 2 (14:21، 19:21)

استرالیا 3: جاشوا هوات و جک پیرس 0 – ایران 1: عبدالحمید میرزالی و آرش وکیلی 2 (13:21، 9:21)

قطر 2: عبدالله نسیم و محمد ایهاب زکی صفر – ایران 2: بهمن سالمی و علیرضا آقاجانی 2 (19:21، 17:21)

زمین دوم

دوبل چین: یان وی ونگ و چائو وی جو 2 – دوبل هنگ کنگ: کیونگ وان و کینگ وونگ تسه سونه (21-15، 21-14)

هند: نارش تامپرا و کریشناراجو مدونوری صفر – استرالیا سه: جاشوا هوات و جک پیرس 2 (16-21، 18-21)

ژاپن دو: کنسوکه شوجی و جانپای ایکدا 2 – تایلند دو: پیتاک تیپزان و پوراوید تائوتو نیل (21-19، 21-19)

چین 3: ژائو شین لی و جونجی لیو 2 – تایلند 1: سورین جونگ‌کلانگ و بانلو ناکپراک ​​هنگ صفر (21:14، 21:14)

خبر مرتبط:  تکنیک نفتی‌ها برزیلی است / ‏به‬ دنبال ۳ امتیاز بازی هستیم - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

قزاقستان 2: ناردوس آلداش و کریل گورین صفر – استرالیا 1: توماس هاجز و زاخاری شوبرت 2 (15:21، 15:21)

به این ترتیب 16 تیم حاضر در مرحله یک هشتم نهایی به شرح زیر معرفی شدند:

1- ایران وان (عبدالحمد میرزالی و آرش وکیلی)

2- استرالیا سه (جاشوا هاوات و جک پیرس)

3- ایران سه (سینا شوکتی و عباس پورعسگری)

4- استرالیا وان (توماس هاجز و زاخاری شوبرت)

5- چین یی (مانند جیانگ ها و جیا شین وو)

6- قزاقستان اول (دیمیتری یاکولف و سرگئی بوگاتو)

7- چین سه (ژائو شین لی و جونجی لیو)

8- تایلند وان (سورین جونگ کلانگ و بانلو ناکپراک ​​هنگ)

9- قطر 1 (عصام احمد محمود و سیف الدین المجید)

10- چین دو (یان وی ونگ و چائو وی جو)

11- ژاپن دو (شوجی کنسوکه و یونپای ایکدا)

12- زوج تایلندی (Pithak Tipjan و Poravid Thaotu)

13- ژاپن وان (یوشیمی هاسگاوا و ماساتو کوروساکا)

14- استرالیا دو (سولومون بوشبی و جیمز توکن)

15- ایران دو (بهمن سالمی و علیرضا آقاجانی)

16- قطر دو (عبدالله نسیم و محمد ایهاب زکی)

قرعه کشی هشتمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد آسیا صبح فردا برگزار می شود.

مجله سلامتی ایران

جدیدترین اخبار روز پزشکی و سلامتی ایران و جهان را در وب سایت ما هر روز منتشر و گزداوری میشود.