ورزشی

تیم صنایع مازندران به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد کشور در گروه B امروز (جمعه) در سالن سعید رسول حسینی شهر سرع برگزار شد و در پایان تیم صنایع مازندران به دو مرحله برتر راه یافت. به نتایج و نیمه نهایی برگردید.

این مسابقات با حضور تیم های ستارگان ساری، صنایع مازندران، خراسان جنوبی و باشگاه ورزشی مقاومت برگزار شد و در پایان تیم صنایع مازندران به عنوان تیم اصلی شناخته شد.

رده بندی این رقابت ها در پایان دور برگشت به شرح زیر است:

1- صنایع مازندران 2- ستارگان سریع 3- باشگاه ورزشی مقاومت 4- خراسان جنوبی

نتایج مسابقات به شرح زیر است:

صنایع مازندران ۷- ستاره سری ۳
باشگاه ورزشی مقاومت 6- خراسان جنوبی 4
ستارگان ساری 8 – باشگاه ورزشی مقاومت 2
صنایع مازندران 8- خراسان جنوبی 1
ساری 10 ستاره – خراسان جنوبی صفر
صنایع مازندران 8- باشگاه مقاومت 2

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

صنایع مازندران 7 – ستارگان ساری 3 (اسامی تیم های تجاری قبلا ذکر شد):
57 کیلوگرم: نادر حاج آقانیا برنده 4- رضاعلی جان زاده 3
61 کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی برنده 8- عباس ابراهیم زاده 4
65 کیلوگرم: فرزاد عموزاد خلیلی 1- جاگیر شاهیف برنده 11
70 کیلوگرم: ماگومد رسول قاضی ماگمدوف 7- عرفان 3 برنده
74 کیلوگرم: جمال عبادی برنده 11- حسین ابوجاری3
79 کیلوگرم: علی سوادکوهی برنده 14 – سعید غلامی 3
86 کیلوگرم: کامران قاسم پور برنده 7- رضا مظفری 2
92 کیلوگرم: احمد بذری برنده 11- مهدی حزیلویان صفر
97 کیلوگرم: اسماعیل نعزتیان 1- مضتبی گلیز 3
125 کیلوگرم: جابر صادق زاده 4- گئورگی ماشویلدیشویلی برنده 6

باشگاه ورزشی مقاومت 6 – خراسان جنوبی 4 (اسامی تیم های مقاومت در ابتدا ذکر شده است)
57 کیلوگرم: محمدعلی رحیمی 1- سعید عرفان ظفریان برنده 8
61 کیلوگرم: رضا تیرگان 3- محمد باکر میرزایی برنده 5
65 کیلوگرم: رضا انتظاری 3- امیر ارسلان سلطانی برنده 4
70 کیلوگرم: جواد قادری برنده 9- رضا مقدسی1
۷۴ کیلوگرم: بهروز حیدری برنده ۳- علی فغانی ۲
79 کیلوگرم: پاثی شرفبیانی برنده 6- رضا مقتدر 2
86 کیلوگرم: جواد فتحخانی برنده 6 – حسین کداکرمی صفر (دفع صلاحیت)
92 کیلوگرم: سبحان گل بابازاده برنده 2- اکبر سبحانی
97 کیلوگرم: مرصاد مرزی، برنده – بدون حریف
125 کیلوگرم: سجاد بوداگی 4- سید امیرجه صحرایی برنده 4

خبر مرتبط:  روز ناداوری و شکست/ نتیجه دور از انتظار والیبال وافسوس شمشیربازان - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

باشگاه ورزشی مقاومت 2 – ستارگان ساری 8 (اسامی تیم های مقاومت قبلا ذکر شده است):
57 کیلوگرم: محمدرضا عابدی صفر – رضا علی جانزاده 10
61 کیلوگرم: رضا تیرگان صفر – محمدمهدی پلنگ، برنده 10
65 کیلوگرم: بابک بهاری صفر – داریوش حضرت قلی پورجد برنده 9
70 کیلوگرم: جواد قادری 4- ایمان رحمانی زاده برنده 5
۷۴ کیلوگرم: علی خدایاری ۲- حسین ابوجری برنده ۲
79 کیلوگرم: فرزاد فرهنگیان صفر – محسن رضایی، 10 برنده
86 کیلوگرم: جواد فتحخانی برنده 10- آرش نیربادی صفر
92 کیلوگرم: سبحان گل بابازاده صفر – رضا مظفری، برنده 7
97 کیلوگرم: مرصاد مرزی برنده 6- محمدعلی تبار5
125 کیلوگرم: سجاد بوداگی صفر – عرفان جعفری، برنده 2

صنایع مازندران 8 – خراسان جنوبی 1 (اسامی تیم های تجاری قبلا ذکر شد):
57 کیلوگرم: سعید عرفان ظفریان، برنده – بدون حریف
61 کیلوگرم: محمد باکر میرزایی 2 – محمدعلی عموزاد خلیلی، برنده 4
65 کیلوگرم: امیرحسین طاهری 3- فرزاد عموزاد خلیلی برنده 16
70 کیلوگرم: رضا مقدسی 2-مزتبی عموزاد خلیلی برنده 12
74 کیلوگرم: علی فغانی (خیر) – محمدرضا سرگو (برنده)
86 کیلوگرم: بدون حریف – علی سوادکوهی برنده
92 کیلوگرم: بدون حریف – بدون حریف
97 کیلوگرم: بدون حریف – اسماعیل نعزتیان، برنده
125 کیلوگرم: علی رضایی صفر – جابر صادق زاده برنده 6 (شات فنی)

صفر خراسان جنوبی – ستارگان ساری 10 – (اول اسامی تیم های خراسان جنوبی ذکر شده است):
وزن 57 کیلوگرم: سعید عرفان ظفریان (غایب) – رضا علی جان زاده برنده
61 کیلوگرم: علی ابراهیمی صفر – عباس ابراهیم زاده، برنده 11
65 کیلوگرم: امیرحسین طاهری صفر – مجیور اکبری برنده 4
70 کیلوگرم: رضا مقدسی صفر – علی اکبر زرودی برنده 5
74 کیلوگرم: علی فغانی (کشتی نگرفت) – حسین ابوجری، برنده
79 کیلوگرم: بدون حریف – محسن رضایی برنده
86 کیلوگرم: رضا مقتدر 7- محمد بخشی برنده 9
92 کیلوگرم: اکبر سبحانی (مصدوم) – مهدی حزیلویان، برنده
97 کیلوگرم: حریف صفر – محمدعلی تبار صفر
125 کیلوگرم: علی رگایی 1- عرفان جعفری 2

خبر مرتبط:  پرسپولیس نیازی به تغییرات اساسی ندارد/ لیگ بیست و یکم جذاب می‌شود - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

باشگاه مقاومت 2- صنایع مازندران 8 (اسامی مقاومت قبلا ذکر شده است):
57 کیلوگرم: علی اصغر فاتح صفر – نادر حاج آقا نیا، برنده 11
61 کیلوگرم: سینا روحی صفر – ممدعلی عموزاد خلیلی، 10 برنده (شات فنی)
65 کیلوگرم: سهل براری صفر – فرزاد عموزاد خلیلی، برنده 6
70 کیلوگرم: طاها شوزعی 3-مزتبی عموزاد خلیلی 14 برنده
74 کیلوگرم: بهروز حیدری برنده 10- محمدرضا سرگو2
79 کیلوگرم: هادی شرفبیانی 2- علی سوادکوهی برنده 12
86 کیلوگرم: شایان صادقی، برنده – بدون حریف
92 کیلوگرم: حسین طاهری فرد صفر – احمد بازاری برنده 11
97 کیلوگرم: علی امیری صفر – اسماعیل نعزتیان برنده 10
125 کیلوگرم: فرهاد اکبری صفر – جابر صادق زاده 10 برنده